jestem iskrą i wiatru powiewem
piątek, 21 października 2016
Powiedział co wiedział

Tomasz Terlikowski chlapnął gdzieś "łatwiej dziecku przeżyć śmierć rodzica niż rozwód". I się po tych słowach zburzyłam. Mój Tato zmarł gdy miałam lat naście, teraz mam 37 i nadal myślę, że mimo wszystko wolałabym mieć rodzica.

10:22, cien_wiatru_ona , porywy wiatru
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 17 października 2016
Z przytupem

Małżowi to chyba kiepską 40-kę zorganizowaliśmy. U kolegi to były tańce przy muzyce na żywo. Jak będę organizować swoją 40-kę to muszę wziąć poprawkę. Nie no nabijam się trochę. Było naprawdę miło, a i do potanczenia to teraz człowiek za wiele okazji nie ma więc z chęcią poszalał.  

A w pracy wreszcie ciepło, aż rano wietrzyć musiałam. 

sobota, 15 października 2016
No to bal

Dziś wieczór poza domem. Co prawda mam średnią ochotę jechać godzinę w jedną stronę, a potem być trochę obok znając kilka osób (idziemy na 40-kę kumpla Męża) ale OK, jest okazja ładnie się ubrać i pobyć trochę "sami". Mam tylko nadzieję, że Juniorka nie da Babci popalić.

Postanowiłam zaszaleć też na innym polu. Dostałam Nagrodę Dyrektora i postanowiłam wydać ją na siebie. I tak jest już nowa sukienka i perfumy.

wtorek, 11 października 2016
Jesień

Jadąc do pracy kątem oka zauważyłam ogromny klucz migrujących ptaków. Spojrzałam drugi raz, leciały idealnie na południe. Jesień. W pracy nadal nie mam ogrzewania. Dogrzewam się zatem elektrycznie, ale do komfortowych warunków daleko. Z komputerem tez bez zmian. 

niedziela, 09 października 2016
Chemia

Dawka rześkiego, jesiennego powietrza rozpuściła poranne kwasy.

sobota, 08 października 2016
Nie umiem

Zrobiłam kolejny przegląd Juniorkowej szafy. I mimo, że teraz będzie komu ubranka przekazywać to jakoś nie potrafię się w sobie zebrać by to zrobić. A i tak zachowany mam pajac, w którym przyjechała do domu ze szpitala i sukienki z jej pierwszej Wigili i tą w którą była ubrana na roczkowej imprezie. Sentymentalny chomik. Jest też i drugie dno całej sprawy, ale to już na dnie zostanie... 

18:46, cien_wiatru_ona , autoportret
Link Komentarze (3) »
piątek, 07 października 2016
Zimno

Wcale nie mam na myśli ochłodzenia za oknem (no może pośrednio). Na opady deszczu też nie narzekam, bo u nas na wsi to akurat widać, jak bardzo woda jest ziemi potrzebna. Ale jak w październiku człowiek wchodzi do pracy i na dzień dobry ma u siebie 17,5 stopnia to ma prawo się zdenerwować. W szkole trwa wielka przebudowa i tak jakoś wyszło, że niechcący odcięta od ogrzewania została część budynku. Ciekawa jestem jak teraz z tego wybrną... ja w każdym razie marznąć nie zamierzam.

11:22, cien_wiatru_ona , porywy wiatru
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 02 października 2016
Łaaa

W domu, hm, bajzel. A my w JuraParku się bawimy :-)

sobota, 01 października 2016

Patrząc na wszystko co się dzieje to myślę, że część z nas powinna przejść kilka sesji terapeutycznych. Czas mija, a wcale nie jest łatwiej, wręcz przeciwnie kumuluje się coraz więcej spraw i emocji. Zaczęły się sprawy spadkowe, będzie mieszkanie do sprzedania i zamknięcie rachunków bankowych. Ale jak to u nas, siostry wszędzie muszą udowadniać, że nie są wielbłądami. Jest to dla nich (a pośrednio i dla ich rodzin) męczące psychicznie bo co krok trzeba tłumaczyć, że zmarła, że to i że tamto. Moja Mama tak naprawdę nie wyszła jeszcze z poniedziałkowego ataku migreny. Ja też żyję w zasadzie tylko tym co tu i teraz, po prostu jakoś to będzie. Czuję ogromne zmęczenie, jakby coś siedziało mi na barkach, mam coraz mniej sił na myślenie o jutrze.

I jeszcze ten komputer. Ile się musze nagimnastykować żeby dodac wpis... a i tak albo będzie bez polskich znakow albo z jakims innym problemem. Komentowanie przez to wszystko sobie odpuscilam. Szlag mnie trafia!

14:41, cien_wiatru_ona , w krainie cieni
Link Dodaj komentarz »
piątek, 30 września 2016
Uziemienie

Moje uziemienie nadal trwa. I już sama nie wiem czy lepiej pisać na telefonie czy na Mężowskim komputerze, który nie mam zielonego pojęcia dlaczego nastręcza tyle problemów w trakcie pisania używając jako przeglądarki IE. Ja chcę mój komputer! Jest tyle myśli, które powinnam z siebie wyrzucić. Boli mnie głowa, pomimo zaaplikowania dwóch tabletek nie przestaje.

14:28, cien_wiatru_ona , porywy wiatru
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 234
| < Październik 2016 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Zakładki:
* a "radością tworzenia upleść welon szczęścia własnych prawd ... przestrzeń tajemną"
*przez otwarte okno zaglądam:
*zamknięte lub przymknięte okna
*zdjęcia oraz teksty zamieszczone na blogu są własnością jego autorki. Bez jej zgody zabrania się ich kopiowania i rozpowszechnienia.